• yektabranding@gmail.com

  • تماس با ما:09195556515

  • زمان :همه روزه 9 الی 21

قدم صفر شروع به کار در یکتا برندینگ

آنچه شما برای ادامه نیاز دارید:

نکته مهم: (برای شروع عالی سعی کنید این متن را با دقت و حوصله بخونید...)

توجه: اگر تاکنون کتاب الکترونیک « استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه » را دریافت نکردید، لطفاً ابتدا دریافت و بررسی کرده و سپس این قسمت را مطالعه کنید.

برای دانلود رایگان این کتاب الکترونیک، اینجا کلیک کنید...

برای اجرای فرمول تست شده و 3 مرحله ایِ

« تجارت

                                    سود آوری

                                                                      و استقلال مالی

                                                                                                              با خوداشتغالی بدون سرمایه »

با کمک یکتابرندینگ تا مرحله برند شدن و سودآوری های کلان میلیونی، لازم است مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول:

انتخاب نوع پلن عضویت (پلن اختصاصی یا پلن استاندارد)

مرحله دوم:

ثبت نام در پلن انتخاب شده

مرحله سوم:

دریافت نام کاربری و پسورد (برای ورود به سایت و استفاده از خدمات یکتابرندینگ و وب کلاس ها و شروع مرحله استارت آپ)

مرحله اول:

انتخاب نوع پلن عضویت

(پلن اختصاصی)

یا

(پلن استاندارد)

در این مرحله، از 2 نوع پلن موجود، شما می توانید با توجه به نیاز و شرایط خودتان، یک پلن را انتخاب کنید.

با توجه به اهمیت خود اشتغالی بدون سرمایه، یکی از پلن ها به صورت ویژه و در همین راستا برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید در ادامه ببینید.

پلن شماره  1 (پلن اختصاصی):

در این پلن شما می توانید یک سایت اختصاصی دریافت نمایید که همه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به شما باشد و تنها خودتان روی آن کار کنید و مجموعه یکتابرندینگ به مدت یک سال، پشتیبانی وب سایت شما را بر عهده خواهد داشت.

می توانید صاحب یک وب کلاس اختصاصی باشید که قرارهای تجاری و جلسات مذاکره با مشتریان تان را هر جای دنیا که باشند، در این کلاس و به صورت غیرحضوری برگزار کنید و 12 جلسه آموزشی نیز، یک بار برای شما برگزار خواهد شد.

شما در پلن اختصاصی، خدمات زیر را از یکتابرندینگ دریافت می کنید: (هزینه های در نظر گرفته شده با حداکثر تخفیف به ازای هر نفر می باشد.)

1- طراحی و راه اندازی اولیه یک سایت، ویژه بازاریابی دیجیتال: 1.000.000 تومان

2- نگهداری و پشتیبانی کامل سالیانه هر سایت: 750.000 تومان

3- راه اندازی و نگهداری سالیانه سامانه وب کلاس: 1.200.000 تومان

4- مجموعه 12 جلسه ورک شاپ های آموزش بازاریابی دیجیتال، انتخاب شغل، روش های مذاکره تجاری، مدیریت تماس، مدیریت کسب و کار، آشنایی با اصول عقد قرارداد تجاری، نحوه تعامل با مشتری، نحوه تبادل پول، کالا یا خدمات، آشنایی با اشتباهات رایج در بازار: 520.000 تومان .

بدین صورت هزینه ثبت نام در پلن اختصاصی، جمعاً 3،470،000 تومان می باشد.

پلن شماره 2 (پلن استاندارد):

در این پلن، شما می توانید به جای یک سایت اختصاصی، بر روی یک سایت اشتراکی قوی کار کنید و با همکاران زیادی در تعامل باشید.

نه تنها یک سال، بلکه برای همیشه یکتابرندینگ مسئول پشتیبانی سایت اشتراکی است و هر زمانی که تمایل داشتید، ضمن شرکت در وب کلاس های یکتابرندینگ، می توانید به صورت رایگان، مشتریان خود را جهت مذاکره به وب کلاس دعوت کنید.

در این پلن، ورک شاپ ها عمومی است و در هر کلاس چندین نفر شرکت می کنند و هر فرد خوداشتغال یا کارآفرین، می تواند بدون محدودیت در همه جلسات ورک شاپ های آموزشی بازاریابی دیجیتال یکتابرندینگ شرکت کند.

شما در پلن استاندارد، خدمات زیر را از یکتابرندینگ دریافت می کنید:

1- طراحی و راه اندازی اولیه یک سایت اشتراکی، ویژه بازاریابی دیجیتال

2- نگهداری، پشتیبانی و ارتقاء سایت نه تنها برای یک سال بلکه برای همیشه

3- راه اندازی و نگهداری همیشگی سامانه وب کلاس برای مذاکره با مشتریان تان به صورت رایگان

4- شرکت در مجموعه 12 جلسه ورک شاپ های آموزشی و نه در یک بار و یک دوره، بلکه در چندین بار و بدون محدودیت در موضوعات متنوع زیر: بازاریابی دیجیتال، انتخاب شغل، روش های مذاکره تجاری، مدیریت تماس، مدیریت کسب و کار، آشنایی با اصول عقد قرارداد تجاری، نحوه تعامل با مشتری، نحوه تبادل پول، کالا یا خدمات، آشنایی با اشتباهات رایج در بازار و ...

5- شرکت در جلسات پرسش و پاسخ و آموزش ها و ورک شاپ های تکمیلی و مورد نیاز اعضاء

هزینه عضویت در پلن استاندارد 347،000 تومان (10 درصد کل مبلغ در پلن اختصاصی) می باشد.

مزایا و معایب هر یک از پلن های اختصاصی و استاندارد:

مزیت پلن اختصاصی:

1- کاملاً مستقل هستید و در دراز مدت یک سایت قوی دارید.

معایب پلن اختصاصی:

1- هزینه پلن اختصاصی برای افراد بدون سرمایه، یک چالش بزرگ است.

2- این پلن، نظام مند، سیستمی و گروهی نیست و منحصر به شخص است.

3- دراین پلن، امکان استفاده از همکاری تجاری برد – برد شما با همکاران دیگرتان به حداقل می رسد.

4- نگهداری و به روز رسانی سایت به تنهایی برای شما با ریسک های زیادی همراه است.

5- بازاریابی دیجیتال بیشتر از آنکه مبتنی بر دانش باشد، مبتنی بر دانش و تجربه توأمان است و شما قطعاً در این زمینه تجربه کافی ندارید و تا قبل از کسب تجربه و دانش، مدیریت یک سایت اختصاصی به صلاح نیست.

6- فقط یک بار می توانید در وب کلاس ها از آموزش ها استفاده کنید و امکان شرکت چند باره در وب کلاس ها وجود ندارد.

مزیت های پلن استاندارد:

1- کار کردن چندین نفر در یک سایت اشتراکی، سبب قدرت گرفتن آن سایت می شود و دستاوردهای آن برای شما و کارآفرینان به مراتب بیشتر از یک سایت اختصاصی است که فقط یک فرد به تنهایی به روی آن سایت کار می کند.

2- نگهداری یک سایت اختصاصی با ریسک های زیادی همراه است.

با وجود پشتیبانی یک ساله یکتابرندینگ، عملاً هر کسی نمی تواند در سال های بعدی سایت خود را پشتیبانی کند و برای سال های بعدی مستلزم هزینه مجدد می باشد.

3- شما وقتی به همراه چند نفر دیگر به عنوان مثال در سایت زعفران کار می کنید و شغل شما تجارت زعفران است، این همکاری همراه با مزیت های فوق العاده ای است و به هیچ وجه به معنی رقابت یا به معنی تنگ شدن عرصه به نفع یکی نیست.

اولاً؛ فعالیت چند نفر، سبب قدرتمند شدن سایت می شود که این مسئله سبب افزایش تماس های مکرر برای شما و همه اعضاء می شود.

ثانیاً؛ تصور بفرمایید شما در شهر تهران هستید و 9 نفر دیگر در 9 شهر یا استان دیگر؛ اگر شما یک مشتری از شهرهای دورتر داشته باشید، می توانید برای اعتمادسازی و افزایش شانس خود برای عقد قرارداد از نزدیک ترین همکارتان به آن مشتری کمک بگیرید.

این مزیت اهمیت زیادی دارد که افراد باتجربه تر اهمیت آن را به خوبی درک می کنند.

4- شما به جای آنکه فقط یک بار در کلاس های آموزشی شرکت کنید، در پلن استاندارد، همیشه و بدون محدودیت می توانید در وب کلاس های عمومی و ورک شاپ ها شرکت کنید.

5- کلاس های عمومی آموزش بازاریابی دیجیتال به دلیل تکرار مباحث و نیز پرسش و پاسخ های شفاهی و بسیار زیاد، برای یادگیری مسائل و کسب تجربه بیشتر، اهمیت زیادی دارد.

6- تجربه کار تیمی و تعامل با افراد مختلف در خانواده صمیمی کسب و کار یکتابرندینگ، از دیگر مزایای این پلن می باشد.

معایب پلن استاندارد:

با توجه به اینکه این پلن به صورت ویژه و با در نظر گرفتن نیاز بسیاری از شما عزیزان و افراد خواشتغال یا کارآفرین طراحی شده است، واقعاً عیب قابل ذکری نمی توان برای این پلن ذکر کرد.

همکاری دوجانبه و دائمی بین شما و یکتابرندینگ در پلن استاندارد:

همان طور که بیان شد، هر فرد خوداشتغال یا کارآفرین، می تواند به دو شکل و در قالب دو پلن و طرح کاملاً مشخص در یکتابرندینگ فعالیت نماید: پلن اختصاصی و پلن استاندارد.

هر دو پلن، برای تولید کنندگان و صاحبان مشاغل متوسط به بالا مناسب است؛ اما آنچه یکتابرندینگ را از دیگر شرکت ها متمایز می سازد، پلن استاندارد است که ویژه افراد جویای کار و بدون سرمایه است.

در این پلن، شما پرداخت هزینه های سنگین در همان ابتدای امر را نخواهید داشت و هزینه ها را مجموعه یکتابرندینگ، متقبل می شود تا فرد خوداشتغال یا کارآفرین، بدون سرمایه اولیه و بدون دغدغه مالی، بتواند اساس و ساختار حرفه و شغل نوپای خود را ایجاد و مستحکم سازد.

در مقابل هر فرد خوداشتغال یا کارآفرین به جای پرداخت نقدی تمام هزینه ها و به جای پذیرفتن تمامی ریسک ها و شکست های احتمالی، فقط مبلغی اندک را به عنوان حق عضویت در ابتدا پرداخت می کند و پس از آنکه با حمایت ها و راهنمایی های یکتابرندینگ، به درآمد و سود رسید، 10الی 25 درصد از سود حاصله را به یکتابرندینگ پرداخت می نماید.

این همکاری، دو جانبه و دائمی خواهد بود؛ تنها 10 درصد از هزینه های راه اندازی یک کسب و کار برای هر فرد خوداشتغال یا کارآفرین در یکتابرندینگ، نقداً و به عنوان حق عضویت دریافت می شود و الباقی توسط یکتابرندینگ پرداخت و صرف سرمایه گذاری در کسب و کار شما می شود و یکتابرندینگ به شما کمک می کند تا به سوددهی برسید و در 10الی 25 درصد از سود هر کارآفرین شریک است.

10 درصد پرداخت نقدی اولیه، بهای حداقل ارزشی است که شما برای تصمیم خود پرداخت می کنید و این درصد، قطعی می باشد.

کلام آخر:

ما برای افرادی که:

سرمایه ندارند،

تجربه تجارت ندارند،

دفتر کار ندارند

و هنوز دیدگاه ثابتی برای انتخاب شغل آینده خود ندارند،

طبق تجربیات متعدد با افراد مختلف در طی سال های گذشته، اکیداً توصیه می کنیم که پلن دوم و استاندارد را انتخاب کنند و بعد از مدتی که به سود آوری های مطمئن رسیدند و به یک تاجر و کارآفرین موفق تبدیل شدند، بدون دغدغه و با خرید جداگانه پلن اختصاصی، کسب و کار و برند خود را توسعه دهند.

ما در یکتابرندینگ برای توسعه خوداشتغالی بدون سرمایه، پلن دوم را در نظر گرفتیم تا همگان بتوانند کسب و کار خود را به راحتی شروع کنند.

مرحله دوم:

ثبت نام در یکتا برندینگ

در مرحله اول بعد از انتخاب پلن، می توانید وارد قسمت ثبت نام شوید.

1- در صورتی که پلن اختصاصی را انتخاب کرده اید، باید درخواست خودتان را از طرق لینک زیر اعلام کنید تا همکاران ما در یکتابرندینگ، درخواست شما را سریعاً پیگیری کنند.

برای درخواست پلن اختصاصی به مبلغ 3،470،000 تومان، اینجا کلیک کنید.

2- در صورتی که، پلن استاندارد را انتخاب کرده اید، کافیست فرم ثبت نام را تکمیل کرده و هزینه مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید تا ثبت نام شما انجام پذیرد.

برای ثبت نام در پلن استاندارد به مبلغ 347،000 تومان، اینجا کلیک کنید.

مرحله سوم:

دریافت نام کاربری و پسورد

بعد از ثبت نام، برای شما یک نام کاربری و پسورد اختصاصی صادر می شود که می توانید با آن به راحتی وارد سایت شده و از خدمات یکتابرندینگ و وب کلاس ها و کلاس های آموزشی آنلاین طبق برنامه اعلام شده، استفاده نمایید و مرحله استارت آپ را آغاز کنید.

برای مشاهده، قوانین یکتابرندینگ و شرایط عضویت، اینجا کلیک کنید.

برای درخواست پلن اختصاصی به مبلغ 3،470،000 تومان، اینجا کلیک کنید.

برای ثبت نام در پلن استاندارد به مبلغ 347،000 تومان، اینجا کلیک کنید.