• yektabranding@gmail.com

  • تماس با ما:09195556515

  • زمان :همه روزه 9 الی 21

قوانین عضویت در یکتا برندینگ

یکتابرندینگ مجموعه ای است تجاری که فعالیت های آن بر کارآفرینی و تجارت الکترونیک استوار است. افرادی که با این مجموعه همکاری می کنند ماده های زیر را به عنوان قوانین یکتابرندینگ پذیرفته اند.

ماده 1 :

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت های یکتابرندینگ متعلق به مجموعه یکتابرندینگ است. و مدیران و کاربران تا زمانی که در یکتابرندینگ فعالیت دارند شماره تماس های آن ها در سایت مربوطه و در کنار مطالب منتشر شده توسط آن ها قرار دارد و از مزایای برندینگ برای خرید و فروش استفاده می کنند.

ماده 2 :

10 الی 25 درصد از سود حاصله از خرید و فروش هر مدیر و کاربر که از طریق تماس های سایت و مطلب نویسی بدست می آید متعلق به یکتابرندینگ است. در این راستا هیچ قراردادی بسته نمی شود و تسویه حساب های مالی تنها بر اساس اعتماد و صورتحساب های اعلام شده از سوی مدیران است و همه نظارت های یکتابرندینگ به صورت غیر محسوس است.

ماده 3 :

یکتابرندینگ در قطع همکاری با افرادی که برخلاف منافع کاری مجموعه فعالیت کنند آزاد است.

ماده 4 :

کاربرانی که با گذشت 5 ماه تعداد محتوای ارسالی مورد تایید آن ها کمتر از 150 مطلب باشد امکان ادامه فعالیت ندارند و هرگونه ادامه همکاری با آن ها مشروط به پرداخت مجدد حق عضویت به قیمت روز یکتابرندینگ می باشد.

شرایط عضویت در یکتابرندینگ

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

2- نداشتن سوء پیشینه

3- پذیرش قوانین مجموعه تجاری یکتابرندینگ

4- پرداخت مبلغ 347,000 تومان به عنوان حق عضویت برای افرادی که پلن استاندارد را انتخاب کرده اند (افراد پس از پرداخت حق عضویت نمی توانند تقاضای انصراف و درخواست عودت وجه نمایند) و 3،470،000 تومان برای افرادی که پلن اختصاصی را برگزیدند.

نکته مهم:

در صورتی که دیگران از طریق شما با یکتابرندینگ آشنا شده و ثبت نام آن ها در این مجموعه دانش بنیان قطعی شود، به ازای هر فرد ثبت نام کننده در پلن اختصاصی، مبلغ 500,000 هزار تومان به عنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد و برای هر فرد ثبت نام کننده در پلن استاندارد، مبلغ 50،000 تومان که سریعاً به حساب شما واریز می گردد. این امتیاز تنها مربوط به اعضای یکتا برندینگ است.

جهت عضویت فرم مربوطه ردر ادامه در دسترس شماست.

ثبت نام و عضویت

فرم مشاوره و طرح سوال