گام به گام با خوداشتغالی بدون سرمایه

«انسان همان است که خود باور می کند.» (انتوان چخوف)

نردبان برندینگ چیست؟ اگر ایده کارآفرینی با برندینگ فکر شما را هم به خود مشغول کرده باشد قطعا به دنبال پاسخی قانع کننده برای انبوهی از سوالات ریز و درشت هستید که می رود آرامش شما را بهم بریزد.

در اینجا مراحل برندینگ را شرح خواهیم داد:

1- پذیرش برندینگ: اگر پذیرفته ایم که می شود بدون سرمایه مشتریان بالقوه را به پول تبدیل کنیم گام نخست را برداشته ایم.

2- انتخاب محصول یا خدمت: با توجه به عواملی مانند علاقه، دسترسی به محصول، نیاز جامعه، بکر بودن، داشتن توانایی تجارت یک کالا و... می توانید حوزه ای را برای کار خود انتخاب کنید.

3- محتوی نویسی: در این مرحله با استفاده از مقالات آموزشی سایت و مطالب وبکلاس ، برای حوزه کاری خود محتوای مناسب تولید می کنید. و محتوی پس از تایید بخش فنی در سایت مخصوص حوزه کاری شما منتشر می شود. و محتوی نویسی هر روز ادامه می یابد.

4- بعد از مدتی زنگ موبایل شما به صدا در خواهد آمد. سلام: برنج طارم کیلویی چند؟ شما دفترتون کجاست؟ برنج خوب دیگه چی دارین؟ و... زمان اولین تماس ، و حجم تماس ها به چند عامل بستگی دارد: گستردگی یا محدودیت محصول شما، تعداد جامعه محصول شما، کیفیت و کمیت محتوای شما.

5- شناخت بازار از طریق تماس ها و کمی تحقیق، پیدا کردن تامین کننده (تامین کنندگان از طریق همین تلفن ها هم به سراغتون خواهند آمد و در واقع بهترین تامین کننده ها همین ها هستند تا اینکه خودتون پیدا کنید.) و...

6- تهیه دفتر فروش بعد از اولین سود و توسعه تدریجی تجارت خود با بازاریابی حضوری در کنار بازاریابی دیجیتال، تهیه انبار و خرید محصول در زمان مناسب، استخدام منشی و...

7- شناخت بازار و مردم و کسب اعتبار، مشتری مداری، و ... . حالا شما برند شده اید و مهمترین کار شما عبارت است از: حفظ و توسعه برند.

دو نکته مهم:

1- هر یک از مراحل و بندهای بالا معجونی است آمیخته از : باور و امید و ناامیدی، صبر و کار و تلاش، سختی ها و دشواری ها، لذت برندینگ.

2- بعضی از افراد زودتر موفق می شوند مثلا شش ماه ؛ و برخی دیرتر مثلا دو یا سه سال. و این زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد.

اما اگر تلاش شما با خواستن همراه باشد موفقیت حتمی است.

         کتاب الکترونیکِ

استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه!!!

فعلاً رایگان

در این کتاب الکترونیک به شما گفته شده است که؛ چگونه با وجود چالش ها و بحران های مالی و اقتصادی کنونی و بدون سرمایه گذاری اولیه!!! و فقط با کمکِ علاقه ها یا ایده های تان، توانمندی ها یا تخصص تان، و یا با کمک شغل و کسب و کار فعلی تان، مثل بسیاری دیگر از افراد و خیلی سریع تر از روش های رایج و در مدت زمان کمتری و با استفاده از روش های نوین، به روز و متفاوت، به سود آوری های کلانِ میلیونی و پایدار برسید.

دانلود رایگان ایبوکِ استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه

بالا