پاسخ به سوالات متداول در یکتا برندینگ

«پيش از آنكه با كسي پيماني ببنديد، درباره توانايي خود در اجراي آن دمي بينديشيد و سپس پاسخ گوييد.» (اُرد بزرگ)

قبل از شروع به کار و یا در حین فعالیت سوال یا سوالاتی که بسیاری از کاربران و تازه واردها می پرسند از این قبیل است:

منظور از برندینگ چیست و چگونه به سود می رسیم؟

برندینگ یا برندسازی در تعریفی ساده یعنی انتخاب یک محصول یا کالا و خدمات تجاری و یافتن خریدار و تامین کننده محصول از طریق بازاریابی محتوی و علم سئو و انجام یک معامله تجاری و خرید و فروش و رسیدن به سود.

چقدر کار لازم است ؟

برای برند شدن و رسیدن به سود تجاری از همان ابتدای کار روزانه حداقل دو ساعت وقت لازم است. این وقت صرف شرکت در کلاس های آموزشی آنلاین و تولید محتوی می شود. همچنین برای رسیدن به موفقیت کامل بهتر است در برندینگ به صورت حرفه ای عمل شود یعنی فرد برندینگ را هدف اول کسب و کار خود قرار دهد که در این صورت می بایست تمام تلاش و دغدغه حرفه ای و کسب و کار او متوجه برندینگ باشد. مانند یک کاسب تجاری که در همه حالات و شرایط به دنبال فراهم کردن مقدمات برای یک معامله تجاری است.

آیا برای شروع تجارت لازم است محصول را کامل بشناسیم؟

خیر. کافی است با توجه به شرایطی که برای انتخاب محصول ذکر شد اقدام به انتخاب یک محصول یا کالا نمایید. به تدریج همه جوانب محصول را خواهید شناخت. انگار از کودکی در بازار با این محصول سر و کار داشته اید.

آیا به دفتر کار نیاز دارم؟

خیر. برای شروع کار نیاز به دفتر کار ندارید. بعد از رسیدن به سود و جهت توسعه کسب و کار خود می توانید اقدام به ثبت شرکت کنید و دفتر کار دست و پا کنید.

برای شروع چه میزان هزینه نیاز دارم؟

به هزینه خاصی نیاز نیست. هزینه ثبت نام و آموزش و طراحی سایت در یکتابرندینگ که مبلغی ناچیز است و در این قسمت شرح داده شد.

چه زمانی تلفن من برای شروع خرید و فروش به صدا در خواهد آمد؟

با توجه به دو عامل : نوع محصول یا خدمت – کیفیت فعالیت شما در تولید محتوی ؛ ممکن است از یک هفته تا سه ماه به طول بکشد تا مشتریان و تامین کنندگان به سراغ شما بیایند. این مدت به قول معروف دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

در برندینگ چگونه مشتریان با من تماس می گیرند؟

بعد از انتخاب محصول و تولید محتوی، محتوای شما در سایت های قوی و مطابق با علم سئوی یکتا برندینگ منتشر می شود. قدرت این سایت ها به خاطر بهره گیری از علم سئو به حدی است که پس از مدتی در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرد و همین امر سبب تماس مشتریان با شما می شود.

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا Search Engine Optimization به طور کلی و صحیح اینگونه تعریف می شود: مجموعه اقدامات یا فعالیت هایی که از سوی یک وبمستر یا طراح و مالک سایت انجام می شود و سبب می شود تا یک سایت و یه به عبارت صحیح تر صفحاتی از یک سایت در هنگام جستجوی کاربران در ارتباط با کلیدواژه های مشخص ، در صدر نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر مانند گوگل قرار گیرد.

من چگونه به سود می رسم؟

برای رسیدن به سود لازم است به شکل صحیح با مشتری مذاکره و صحبت کنید و پس از عقد قرارداد و دریافت بیعانه محصول مورد نظر را از تامین کننده معتبر تهیه نمایید و پس از تسویه حساب کامل با مشتری محصول را در اختیار وی قرار دهید. بهتر است قبل از تحویل محصول به طور کامل به خریدار ، وی محصول را با دیدن نمونه و یا رویت کل محصول تایید نماید. همه این نکات به طور کامل در کلاس های ویژه آنلاین ، آموزش داده می شود.

منظور از کلاس های آنلاین یکتابرندینگ چیست؟

یکتابرندینگ کلاس های آموزشی خود را روزانه و هفتگی به صورت مجازی و تحت سامانه Learning Management System یا LMS برگزار می کند که به LMS مشهور است. ال ام اس همه قابلیت های یک کلاس درس خوب و جذاب را داراست. کاربران در هر شهر و کشوری که باشند می توانند با داشتن اینترنت و لپ تاپ یا هر گجت مناسب دیگر در ساعت معین و از پیش تعیین شده در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

نحوه همکاری من با یکتابرندینگ در معاملات تجاری چگونه است؟

یکتابرندینگ آموزش می دهد و سایت های بهینه شده طراحی می کند و شرایط را برای شروع تجارت شما فراهم می کند و همیشه در زمینه آموزش، مشاوره های لازم برای فروش و مذاکره با مشتریان و کمک رسانی های دیگر یاریگر شماست. ما به ازای آن ده درصد از سود ناخالص هر تراکنش مالی شما متعلق به یکتابرندینگ است.

یکتابرندینگ چگونه بر میزان سود دهی فعالیت من نظارت دارد؟

تمامی نظارت های یکتابرندینگ نامحسوس می باشد و براساس معیارهای خاص خود اقدام به اعتبار سنجی مدیران خود می نماید و در این خصوص هیچگاه مستقیما مدیران خود را بر سر میزان سود یا تراکنش مورد پرسش و پاسخ قرار نمی دهد تا از صحت و سقم گفتارشان اطلاع یابد. بلکه تمامی نظارت ها غیر محسوس خواهد بود و این حق برای یکتا برندینگ محفوظ است تا در صورت ارتکاب مدیر به فریبکاری با او قطع همکاری نماید.

منظور از سایت های بهینه شده یکتابرندینگ چیست؟

یکتابرندینگ با تکیه بر دانش سئوی مجموعه خود در زمینه های مختلف تجاری و برحسب ظرفیت مدیران اقدام به طراحی سایت می نماید. مانند سایت برنج، سایت قند و شکر، سایت گردشگری، سایت حبوبات و ... . توسعه سایت های تجاری محدودیتی ندارد و ممکن است با توجه به سیاست های کاری و تجاری مجموعه گسترش یابد.

آیا من دارای یک سایت اختصاصی هستم و آیا دیگر اعضای یکتابرندینگ حق فعالیت بر روی آن سایت را دارند؟

خیر. سایت های یکتابرندینگ اختصاصی نیست و بر پایه فعالیت های گروهی شکل گرفته است. و دلیل آن هم تمرکز بر رشد گروهی مدیران یکتابرندینگ است. البته همه افراد یک سایت دارای فعالیت اختصاصی هستند و تعداد تماس با هر فرد بر حسب فعالیت اوست زیرا هر محتوایی تنها دارای شماره تماس کسی است که تولید کننده آن محتواست. تمرکز یکتابرندینگ برفعالیت گروهی و تیمی است نه فردی.

تا چه زمانی می توانم در یکتابرندینگ فعالیت کنم؟

فعالیت شما در یکتا برندینگ پس از دریافت نام کاربری و پسورد دائمی است. در واقع همکاری یکتا برندینگ و اعضا یک همکاری برنده – برنده است. رشد یکتا برندینگ منوط به رشد اعضاست و برعکس. این همکاری متقابل سبب تداوم همکاری می شود. البته برای این همکاری مستمر چند شرط مهم لازم است: 1- فعالیت مستمر بر حسب شرح وظیفه ای که یکتابرندینگ تعیین می نماید. 2- صداقت در رفتار و گفتار. 3- حرکت کردن مطابق با مصالح و منافع گروه یکتابرندیگ. 4- رعایت مقررات اجتماعی و التزام به قوانین کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

آیا من در مالکیت سایت های یکتابرندینگ سهیم هستم؟

سایت های یکتابرندینگ تنها متعلق به یکتابرندینگ است . مدیران یکتابرندینگ تنها حق فعالیت تجاری در این سایت ها را دارند و اگر برخلاف مقررات ذکر شده عمل کنند از فعالیت آن ها جلوگیری می شود و شماره تماس آنان از روی سایت برداشته می شود.

من بر روی چند سایت می توانم فعالیت کنم؟

به میزان توان می توانید روی تعداد نامحدودی از محصول و در همه سایت ها فعالیت کنید. اما به دلیل اهمیت تمرکز بر یک محصول توصیه ما تنها فعالیت در یک حوزه کاری است؛ که گاهی ممکن است به دلیل ارتباط یه حوزه با حوزه های دیگر بخواهید در چند سایت فعالیت کنید. مانند فعالیت در بازار نشر. که سایت کتاب ، سایت کاغذ و سایت ماشین های چاپ علیرغم ارتباط با یکدیگر هر کدام دارای سایت مجزا هستند. کسی که در سایت کتاب کار می کند می تواند در سایت کاغذ هم فعالیت کند. و موارد مشابه نیز اینگونه است.

تامین کننده محصول را از کجا پیدا کنم؟

بعد از تولید محتوی و گرفتن جایگاه در نتایج جستجوی گوگل علاوه بر مشتریان و خریدارن ، تامین کنندگان نیز برای فروش محصول خود با شما تماس خواهند گرفت. با مذاکره و اطمینان دادن به آن ها می توانید شما محصولات آن ها را به فروش برسانید.

من که خودم تامین کننده یک محصول هستم چگونه می توانم با یکتابرندینگ همکاری کنم؟

شما مانند هر فرد دیگر می توانید کار را شروع کنید؛ و البته از آنجا که شناخت کامل از یک محصول دارید و به دلیل تامین بی دردسر آن محصول میزان موفقیت شما بسیار زیاد و سریع است .

به چه ابزار کاری برای شروع نیاز دارم؟

لپ تاپ یا کامپیوتر – خط اینترنت - موبایل.

از کجا باید شروع کنم؟

پر کردن فرم ثبت نام یکتا برندینگ – واریز هزینه ثبت نام – دریافت نام کاربری و پسورد – شرکت در کلاس های آموزشی – انتخاب محصول یا خدمت – تولید محتوی – شروع تماس ها – تجارت و سود آوری

هنوز سوال و ابهام دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات خود اینجا کلیک کنید.

         کتاب الکترونیکِ

استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه!!!

فعلاً رایگان

در این کتاب الکترونیک به شما گفته شده است که؛ چگونه با وجود چالش ها و بحران های مالی و اقتصادی کنونی و بدون سرمایه گذاری اولیه!!! و فقط با کمکِ علاقه ها یا ایده های تان، توانمندی ها یا تخصص تان، و یا با کمک شغل و کسب و کار فعلی تان، مثل بسیاری دیگر از افراد و خیلی سریع تر از روش های رایج و در مدت زمان کمتری و با استفاده از روش های نوین، به روز و متفاوت، به سود آوری های کلانِ میلیونی و پایدار برسید.

دانلود رایگان ایبوکِ استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه

بالا