نقش گوگل و سئو در خوداشتغالی بدون سرمایه

«وقتی تو چیزی را می خواهی همه کائنات دست در دست هم می دهند تا آرزویت را تحقق بخشی» (فردریک شیلر)

گوگل چه اهمیتی دارد و سئو چیست؟ دنیای آدمیان امروزه به دو دسته تقسیم می شود. دنیای واقعی و دنیای مجازی. بدون تردید درصد بالایی از زندگی هر فرد را دنیای مجازی تشکیل می دهد.

انسان های هوشمند و آینده نگر برای ارتقای سطح زندگی خود و فرزندان خود به طور ویژه ای دنیای مجازی را جدی می گیرند و تنها کسانی در آینده شغلی خود پیشرفت خواهند کرد که بتوانند در دنیای مجازی نیز از این رقابت جذاب باز نمانند.

دنیای مجازی ابعاد مختلفی دارد که می توان به ابعاد اجتماعی و اقتصادی یا دینی و... اشاره کرد. بستر تمام تحولات در دنیای مجازی در درجه نخست اینترنت است.

شبکه اینترنتی یا شبکه عنکبوتی تبدیل به نخ ارتباطی شده است که همه مردم دنیا را به یکدیگر ارتباط می دهد. بیش از 20 درصد از مردم ایران نیازهای ارتباطی خود را در حوزه خرید و فروش از طریق اینترنت و با کمک سایت های اینترنتی برآورده می سازند.

چندین موتور جستجو مانند یاهو، بینگ، ام اس ان و ... وجود دارد. اما واقعیتی شگفت انگیز نشان می دهد که بالای 90 درصد از کاربران اینترنتی ایران ، گوگل را به عنوان موتور جستجوی خود بر می گزینند. پس اگر می خواهید در این فضا حرفی برای گفتن داشته باشید باید بتوانید در معرض دید کاربران اینترنت قرار بگیرد.

این یک اصل مهم است. اما چگونه؟ این کار ابدا ساده و راحت نیست.

اگر جستجویی ساده در گوگل داشته باشید خواهید فهمید که هزاران یا میلیون ها سایت تنها برای حضور در ده یا بیست جایگاه اول جستجوی گوگل تلاش می کنند.

خب! شاید تصور آن نیز کمی سخت باشد که بتوان در این ماراتن هزارن رقیب را پشت سر بگذاریم و در بین ده یا بیست سایت اول قرار بگیریم و یا جایگاه های نخست را به خودمان اختصاص دهیم. تجربه دیگری اثبات کرده است که بالای 95 درصد از کاربران اینترنتی و جستجو کنندگان در همان صفحه اول باقی می مانند و به صفحه دوم نمی روند.

این واقعیت کار برند سازی را بسیار سخت می نماید. اما آنچه سبب شادی و مسرت شما خواهد شد این است که ما می توانیم به شما کمک نماییم تا با کمک علم سئو، در بین 10 جایگاه برتر گوگل سکویی را به خودتان اختصاص دهید.

فقط کافی است به درستی آموزش های ما را به کار ببندید. بهینه سازی در میان افراد مختلفی که ادعای سئو دارند تعاریف متعددی دارد. اما آنچه ما در پی آن هستیم به دور از هر گونه غوغایی سئوی واقعی را برای شما نمایان می سازد.

با یکتابرندینگ می توانید این هیجان اقتصادی دلچسب را تجربه کنید.

         کتاب الکترونیکِ

استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه!!!

فعلاً رایگان

در این کتاب الکترونیک به شما گفته شده است که؛ چگونه با وجود چالش ها و بحران های مالی و اقتصادی کنونی و بدون سرمایه گذاری اولیه!!! و فقط با کمکِ علاقه ها یا ایده های تان، توانمندی ها یا تخصص تان، و یا با کمک شغل و کسب و کار فعلی تان، مثل بسیاری دیگر از افراد و خیلی سریع تر از روش های رایج و در مدت زمان کمتری و با استفاده از روش های نوین، به روز و متفاوت، به سود آوری های کلانِ میلیونی و پایدار برسید.

دانلود رایگان ایبوکِ استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه

بالا