خود اشتغالی بدون سرمایه چگونه ممکن است؟

«راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن.» (آنتونی رابینز)

خود اشتغالی بدون سرمایه چگونه ممکن است؟

داشتن استراتژی درست و مطمئن گام نخست خود اشتغالی است و گام بعدی جسارت و شجاعت اقدام است.

کودک وقتی چشم به دنیا می گشاید دائماً در حال شناسایی دقیق اطراف خود است با دقت تمام به صداها گوش می کند می بیند شناسایی می کند و بعد نیز به کشف وجودی خود می پردازد.

مثلا دست خود را مورد ارزیابی و پژوهش قرار میدهد که این چیست چه کاری می توانم باهاش انجام بدم یا وقتی به پای خود نگاه می کند دائماً تکان میدهد، آزمون و خطا می کند، می بیند همه با این دو تا چیز نرمی که تو بدن من هست و من تکان می دهم دارن راه میرن بذار امتحان کنم ببینم این چیست شروع به راه رفتن می کند براش خیلی سخت است می ترسد می افتد ولی باز هم راه می رود همه تشویقش می کنند که آفرین راه برو آفرین .

بگذارید نکته ای را بگویم همه انسان ها از بدو تولد سرشار از استعداد، انرژی، خلاقیت و توانایی هستند و تمام این ویژگی ها را تا سن ۷ سالگی با خود دارد.

حالا چه است که معمولاً در بدو تولد حس لامسه فوق العاده قوی دارد و از طریق این حس قادر به شناسایی محیط اطراف خویش می باشد و قادر است بین اشیا تمایز قائل شود.

اولین مسئله ای که وجود داره ترس از شکست هست میگیم پدر و مادرم کدوم مخترع بودن که من بشم!!!

یا اینکه میگیم من که بودجه ندارم من که مکان ندارم تحصیلاتش رو ندارم همه بهم میخندن آگه اینو بیان کنم نه بابا من که نمیتونم این کار آدم پولداراست.

در یکتا برندینگ می خواهیم بگوییم ما اصلاً نیازی به هیچ چیز متفاوتی نداریم فقط کافی است درست به محیط اطراف خود نگاه کنیم ببینیم برای اینکه شروع عالی داشته باشیم .

مثل نوزادان باید از حس هایمان به درستی استفاده کنیم که مهمترین اصل آن مشاهده است.

اختراع و اکتشاف چند نقطه اشتراک با هم دارند هر دو برای رفع مشکل اند و لازمه به وجود آمدن اختراع مشاهده است (ظاهر شدن) همان کشف است در اصل به دنبال اکتشاف باشیم از اکتشاف است که انسان به اختراع می رسد.

پس ترس از شکست را از خود دور کنیم، ذهنمان را باز کنیم، خلاقیت به خرج دهیم و آزمون و خطا کنیم تا بتوانیم بهتر یاد بگیریم و بیاندیشیم یا شاید بهتر بگویم بعضی مواقع می توانیم از اطرافیانمان حتی در مورد کاری که انجام داده ایم نظر بپرسیم شاید نظرشون متناسب با آن چیزی که فکر می کنیم نباشد ولی نظراتی که داده می شود فکرمان را بیشتر درگیر می کند و باعث می شود بفهمیم چقدر نظراتمان با بقیه متفاوت است.

         کتاب الکترونیکِ

استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه!!!

فعلاً رایگان

در این کتاب الکترونیک به شما گفته شده است که؛ چگونه با وجود چالش ها و بحران های مالی و اقتصادی کنونی و بدون سرمایه گذاری اولیه!!! و فقط با کمکِ علاقه ها یا ایده های تان، توانمندی ها یا تخصص تان، و یا با کمک شغل و کسب و کار فعلی تان، مثل بسیاری دیگر از افراد و خیلی سریع تر از روش های رایج و در مدت زمان کمتری و با استفاده از روش های نوین، به روز و متفاوت، به سود آوری های کلانِ میلیونی و پایدار برسید.

دانلود رایگان ایبوکِ استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه

بالا