ایده های جدید برای خود اشتغالی با سرمایه کم

 « هر چه افسوس است برای گذشته، هر چه تلاش است برای حال، و هر چه امید است برای آینده نگه دار.» (آگوست رودن)

خود اشتغالی با سرمایه کم با خرید و فروش محصولاتی جدید به دلیل قابلیت های منحصر به فرد آن می تواند یک حوزه جذاب برای کار آفرینان علاقمند باشد.

شما برای خوداشتغالی باید ایده ای را پرورش دهید تا به مقصد رسانید.

یاد جمله ای از گاندی افتادم که میگوید ابتدا نادیده ات میگیرند سپس مسخره ات می کنند سپس با تو به نبرد برمی خیزند اما در آخر پیروزی از آن توست .

حال می خواهم بگویم همین اتفاق برای افراد مخترع بسیار رخ میدهد و این بار می گوییم اختراع از آن توست.

به زندگی بسیاری از مخترعان که نگاه می کنیم می بینیم که یک جرقه خیلی کوچک باعث شده اتفاقات بزرگی در ذهن فرد رخ دهد.

البته بگوییم جرقه ها فقط کافی نیست برای داشتن یک اختراع سعی کنید مقدماتی را برای خود به وجود آورید در اصل تبر خود را تیز کنید.

یک جمله ای را یکی از اساتید من تعریف می کرد می گفت اگر به من ۶ ساعت زمان بدهند تا درختی را قطع کنم من ۴ ساعت خود را صرف تیز کردن تبر خود می کنم .

وقتی ایده ای به ذهن شما می رسد اول آن را یادداشت کنید سپس به دنبال آن ایده بروید گاهی مواقع می بینیم که همان ایده به ثبت رسیده است .

حال چه کنیم؟

نیازی به ناراحتی نیست گاهی مواقع می توانید روی همان کار کنید و آن را تکمیل تر کنید اگر واقعاً علاقه دارید هر چه در مورد مسئله ای که وجود دارد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

گاهی مواقع ایده هایی به ذهن شما خواهد رسید که کمتر افراد آن را عملی می کنند.

پس همین حالا شروع کنید در ثبت اختراع کسی مالک کار خواهد شد که زودتر ثبت کند.

مثل بازی قایم باشک که هر که زودتر سک سک کند اون برنده است.

زندگی بسیاری از مخترعان را هم بررسی می کنیم می بینیم قبلاً هم این اتفاق رخ داده است به طور همزمان یک اختراع توسط چند نفر انجام شده اما به نام کسی که زودتر انجام شده ثبت می شود.

         کتاب الکترونیکِ

استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه!!!

فعلاً رایگان

در این کتاب الکترونیک به شما گفته شده است که؛ چگونه با وجود چالش ها و بحران های مالی و اقتصادی کنونی و بدون سرمایه گذاری اولیه!!! و فقط با کمکِ علاقه ها یا ایده های تان، توانمندی ها یا تخصص تان، و یا با کمک شغل و کسب و کار فعلی تان، مثل بسیاری دیگر از افراد و خیلی سریع تر از روش های رایج و در مدت زمان کمتری و با استفاده از روش های نوین، به روز و متفاوت، به سود آوری های کلانِ میلیونی و پایدار برسید.

دانلود رایگان ایبوکِ استقلال مالی با خود اشتغالی بدون سرمایه

بالا